Tepe Savunma

Market Güvenliği

" Market güvenliği parekende sektörünün önemli unsularından olan marketler için gerekli ve zorunlu bir husus olup, özel market güvenliği hizmeti alanında profesyonel hizmet vermekteyiz. "

 

Özel market güvenlik hizmetleri çerçevesinde; İşletmelerin talepleri doğrultusunda market işletmesini, personelini, müşteri ve ziyaretçilerini içeriden veya dışarıdan gelebilecek sabotaj, yangın, hırsızlık, yağma, zorla işten alıkoyma gibi her türlü tehdit ve tecavüze karşı korumak üzere gerekli koruyucu önlemler ve geniş çaplı bir güvenlik ağı oluşturarak, marketlerin güvenlik, kontrol ve denetiminde Guis Güvenlik olarak başarıyla hizmet sunmaktayız.

Marketler parakende alışveriş sektörünün en önemli unsurlarıdır. Toptan tedarik edilen ürünler marketlerde paketlerinden çıkarılır, belirli kurallar dahilinde raflara dizilir, ürünün paraya dönüştüğü son yer olan marketlerde satışa arz edilirler. Bu sebeple market ve ürün güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir konudur. Çoğu market işletmesi, bütçelerinde oluşabilecek kayıpları önlemek için önemli tedbirler almaktadır.