Tepe Savunma

Hakkımızda

" Blue Anka "

 

Blue Anka, Türkiye başta olmak üzere uluslararası arenada özel güvenlik eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

 Geçmişten geleceğe önemini sürekli koruyan ve günümüz şartlarında önemi daha da artan güvenlik ihtiyacı, yeni çıkan özel güvenlik yasası ile özel güvenlik eğitiminin önemini ve zorunluğunu ön plana çıkarmıştır.

Blue Anka ailesi olarak 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında uluslararası standartlarda profesyonel VIP koruma, bodyguard eğitimi vermekte ve kursiyerlerimize insan kaynakları danışmanlığı yapmaktayız. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kurslarımız alınında Türkiye’nin ilk eğitim kursları arasında yer almaktadır. Ekibimiz güvenlik sektöründe deneyimli ve tecrübeli silhalı kuvvetler, emniyet, uzman itfaiyeci, doktor ve mühendis, uzman kadrolarından oluşmaktadır.

450 metre kare kapalı alanda her biri son teknolojik imkânlarla donatılmış 40 metre karelik dersliklerimizde eğitim vermekteğiz.  

Blue Anka olarak bugüne kadar on yedi binin üzerinde dürüst, etik, onurlu, başarılı ve özel güvenlik kurallarında nitelikli personellerimizi, özel güvenlik sektörüne kazanırmanın ve hızlı ilerleme konusunda sağladığımız istikrarın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Mehmet Yunus BAĞIŞLAR